Duzy hotel w Krakowie

Hotel Wyspiański jest świetnie ulokowany, jeśli chcesz trafić z niego do atrakcyjnych zabytków w stolicy Małopolski w szybko. Blisko znajduje się Rynek Główny oraz dworzec PKP. Chwilę dłużej zajmuje dojście do dzielnicy Żydowskiej, jednak da się tam dostać na piechotę w zaledwie 20 minut. Ta dzielnica to jedno z najlepszych miejsc na całonocną imprezę. Z zewnątrz Hotel Wyspiański prezentuje się podobnie jak inne budowle z mało chlubnej epoki socjalizmu, ale w środku został nowocześnie odremontowany. Można tam się przekonać, że w pełni zasługuje na trzy gwiazdki.
Hotel Wyspiański w KrakowieHotel Wyspiański Ma cztery piętra a na nich ponad 230 pokoi połączonych z łazienkami. Wszystkie z nich są wysokiej jakości, mają telewizor oraz telefon i wi-fi. W najlepszych pokojach można znaleźć także kawa i herbata, a także czajnik, który daje możliwość ich przygotowania. W hotelu nie ma barier architektonicznych, dlatego łatwo mogą się po nim poruszać również osoby niepełnosprawne. Hotel ma windy, rampy oraz podjazdy dla wózków inwalidzkich, a pokoje są wystarczająco obszerne, aby dało się w nich bez problemu poruszać się wózkiem. Dostosowano także łazienki.
Co znajdziemy w Hotelu Wyspiański? W hotelu, który znajduje się w niemal perfekcyjnym miejscu Krakowa, można znaleźć także zabawę i fantastyczne jedzenie. Mieści w sobie luksusowe kasyno a także filię banku (ten sam budynek), a w hotelu jest bar oraz restauracja z potrawami z całego świata (także z Polski). Hotel posiada odpowiednią ilość miejsca, by dało się tu organizować także duże imprezy. Zapewniamy miejsce dla 130 osób i bardzo dużo wybór alkoholi z całego świata. Latem może się tu pomieścić jeszcze więcej osób, gdyż dostępny jest wtedy nasz ogródek. Często spotykają się tutaj również Krakowianie, jak i sami goście hotelowi. W hotelu nierzadko odbywają się konferencje, zdarza się, że o zasięgu międzynarodowym. Sprzyja temu zarówno dobre położenie hotelowego ogródka, jak i profesjonalna obsługa, zapewniana przez hotel. Blisko hotelu znajduje się strzeżony parking dla gości. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. To idealne miejsce także dla osób, które przybywają do Krakowa w celu zwiedzania zabytków..

Post A Comment